Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Challandes kryen zëvendësimin e pestë në miqësoren ndaj Gjibraltarit

Challandes kryen zëvendësimin e pestë në miqësoren ndaj Gjibraltarit

Sport October 10, 2019 - 19:20
Detajet

Kanë kaluar rreth 60 minuta në pjesën e dytë në miqësoren mes Kosovës dhe Gjibraltarit.

Kosova është sonte nikoqire e Gjibraltarit në një miqësore përgatitore në stadiumin "Fadil Vokrri" nga ora 18:00, raporton Zëri.info.

Rezultati momental është 0:0, ku Kosova është duke dominuar plotësisht.

Image

Nga loja tashmë është larguar edhe mesfushori Valon Berisha.

Berisha është zëvendësuar nga Idriz Voca./Zëri.info