Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Kosovë - Gjibraltar, pjesa e dytë nis me katër ndryshime te 'Dardanët'

Kosovë - Gjibraltar, pjesa e dytë nis me katër ndryshime te 'Dardanët'

Sport October 10, 2019 - 19:02
Detajet

Ka nisur pjesa e dytë në miqësoren mes Kosovës dhe Gjibraltarit.

Kosova është sonte nikoqire e Gjibraltarit në një miqësore përgatitore në stadiumin "Fadil Vokrri" nga ora 18:00, raporton Zëri.info.

Rezultati pas pjesës së parë është 0:0, ku Kosova është duke dominuar plotësisht.

Image

Pas pjesës së parë është larguar Edon Zhegrova, derisa në vend të tij ka hyrë Lirim Kastrati.

Gjithashtu Florent Hasani, Elbasan Rashani dhe Leard Paqarada janë inkuadruar në vend të Florent Muslijës, Bernard Berishës dhe Benjamin Kolollit./Zëri.info

Image