Infektuar: 1083
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Drogë, alkool dhe prostituta, jeta ‘e çmendur’ e ish-yllit të Milanit

Drogë, alkool dhe prostituta, jeta ‘e çmendur’ e ish-yllit të Milanit

Sport October 09, 2019 - 22:36
Detajet

Ish-futbollisti i Milanit, Jeremy Menez ka bërë bujë mediatike, derisa janë publikuar disa video të tij nën praninë e prostitutave, transmeton zeri.info

Francezi, i cili në të kaluarën ka luajtur për klube se Roma, Paris Saint-Germain e Milan, ishte filmuar në shtëpi me disa prostitua, derisa tavolina ishte e mbushur me drogë e alkool, në një festë të organizuar nga vetë Menez.

Kjo gjë ka ndodhur në Meksikë, derisa Menez kishte luajtur për FC American në edicionin 2018/2019.

Ndërkohë, së fundmi ai u kthye në Francë, duke iu bashkuar FC Parisit në ligën e dytë./Zëri

Zheremi Menez jeta e shthurur on Vidnews.

Zheremi Menez alkool on Vidnews.