Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Karton i kuq në ndeshjen mes Arsenalit dhe Aston Villës

Karton i kuq në ndeshjen mes Arsenalit dhe Aston Villës

Sport September 22, 2019 - 18:14
Detajet

Pak minuta para përfundimit të pjesës së parë, në ndeshjen Arsenal – Aston Villa është akorduar kartoni i parë i kuq.

Arsenali do të duhet ta vazhdojë ndeshjen me dhjetë lojtarë.

Ainsley Maitland-Niles është ndëshkuar me kartonin e dytë të verdhë duke u përjashtuar nga ndeshja./Zëri.info