‘Arena Kombëtare’ po bëhet gati, këto janë pamjet e fundit

‘Arena Kombëtare’ po bëhet gati, këto janë pamjet e fundit

Sport September 11, 2019 - 19:35
Detajet

Stadiumi “Arena Kombëtare” është shumë afër përfundimit, shkruan zeri.info

Tashmë ka filluar shtrimi i fushës dhe tapetit të gjelbër, njofton Federata Shqiptare e Futbollit. 

Stadiumi “Arena Kombëtare” ishte planifikuar që të inaugurohet në shtator, mirëpo është shtyrë për një afat të pacaktuar.

Ky është postimi i faqes zyrtare të FSHF-së në “Facebook”: