Basketbollistja italiane ‘çmend’ rrjetet sociale me format e saj

Basketbollistja italiane ‘çmend’ rrjetet sociale me format e saj

Sport September 11, 2019 - 17:13
Detajet

Basketbollistja e njohur italiane, Valentina Vignali vazhdon të rrëmbejë vëmendjen në rrjetet sociale, transmeton zeri.info

Ajo vazhdimisht poston fotografi mjaft “të nehta” në rrjetin social “Instagram”.

Sportistja vazhdimisht merr pëlqime dhe komplimente të shumta në postimet e saj, kjo edhe falë formave fizike të italianes./Zëri

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image