Bukuroshja italiane e do me zemër ekipin e shqiptarit, kjo dëshmohet edhe me fotografi

Bukuroshja italiane e do me zemër ekipin e shqiptarit, kjo dëshmohet edhe me fotografi

Sport nëntor 07, 2018 - 19:13
Lexo tjera detaje

Modelja italiane, Marika Fruscio, njihet si tifoze e flaktë e skuadrës së madhe italiane Napoli në të cilën aktivizohet Elseid Hysaj, raporton Insporti.com.

Bukuroshja italiane është e njohur edhe si prezantuese teksa së fundmi ka publikuar disa fotografi nudo në rrjetet sociale për t’i ‘çmendur’ ndjekësit e saj.

Nuk mungojnë fotot provokative as me fanellë të Napolit dhe shallë.

Kujtojmë se skuadra e Napolit në ndeshjen e fundit barazoi 1:1 me PSG-në në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Image

Image

Image

Image

Image

Image