Inter – Milan, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

Inter – Milan, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

Sport tetor 21, 2018 - 21:35
Lexo detajet!

Ka përfunduar 0 me 0, pjesa e parë në mes të Interit dhe Milanit.

Interi dhe Milani, nuk kanë mundur ta zhbllokojnë rezultatin në 45’ minutat e parë në ‘Giuseppe Meazza’.

Nerazurët fillimisht shënuan një gol me anë të Mauro Icardit, por që gjyqtari e anuloi për pozicion jashtë loje, raporton“lajmi.net”.

E njëjta gjë i ndodhi edhe Milanit, kur Mussachio shënoi gol, por që ishte në offside.

Interi e dominoi pjesën e parë, si nga ana e posedimit të topit, ashtu edhe nga gjuajtjet në portë.

Image