Ish e dashura e Ronaldinhos 'ndez' sërish Instagramin (FOTO)

Ish e dashura e Ronaldinhos 'ndez' sërish Instagramin (FOTO)

Sport tetor 17, 2018 - 11:16
Detajet

Modelja e njohur peruane, Ania Gadea ka goditur sërish me setin e ri fotografik të postuar në Instagram, ku vijon të tregohet
e pakursyer për fansat.

27-vjeçarja mësohet se i ka dhënë fund raportit me ish- futbollistin brazilian Ronaldinho Gaucho, me të cilin ishte i lidhur prej disa kohësh.

Gjithsesi Ania është shfaqur në formë dhe duket se nuk ka pasur pasoja nga ndarja me ish yllin brazilian të futbollit.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image