Liria – Trepça ’89, shënohet goli i parë

Liria – Trepça ’89, shënohet goli i parë

Sport tetor 16, 2018 - 16:00
Detajet

Është shënuar goli i parë në ndeshjen ndërmjet Lirisë dhe Trepçës ’89, e vlefshme për xhiron e 10-të të Superligës, shkruan Zeri.info.

Mitrovicasit kanë kaluar në avantazh prej 1:0 me golin e Martin Mircevskit, të shënuar në minutën e 47-të. /Zëri/