Formacionet zyrtare: Prishtina – Gjilani
Foto: Driton Bublaku

Formacionet zyrtare: Prishtina – Gjilani

Sport shtator 19, 2018 - 17:34
Detajet

Janë zbuluar formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Prishtiëns dhe Gjilanit, e cila do të fillojë në orën 18:00, shkruan Zeri.info.

Skuadrat do ta zhvillojnë në kryeqytet ndeshjen e mbetur të xhiros së parë të sezonit të ri të Superligës. /Zëri/

Image