Serbja që shijon famën e Neymar – FOTO

Serbja që shijon famën e Neymar – FOTO

Sport shtator 14, 2018 - 22:18
Lajmet e fundit nga sporti

Neymar Junior është shumë në krah të aktores dhe modeles braziliane Bruna Marquezinhe, por fansat e tij nuk e kanë harruar lidhjen e shkurtër me “bombën”, serbe Soraja Vucelic.

Marrëdhënia me “yllin” brazilian i ka dhënë shumë famë bukuroshes ballkanase, që nuk ngurron të postojë foto provokuese në rrjetet sociale.

Kur sheh fotot e Sorajas, e kupton më mirë se pse Neymar e “harroi” për pak kohë Marquezinhen.

Image

Image

Image

Image

Image