Konferenca për shtyp e Kosovës para Ligës së Kombeve

Konferenca për shtyp e Kosovës para Ligës së Kombeve

Sport shtator 03, 2018 - 10:59
Lajmet e fundit nga sporti

 Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes po mban konferencë për shtyp para dy ndeshjeve të Verdhekaltërve në Ligën e Kombeve ndaj Azerbajxhanit më 7 shtator në Baku dhe Ishujve Faro më 10 shtator në Prishtinë. Konferencën mund ta shikoni më poshtë: