Ania Gadea ‘mahnit’ Ronaldinhon (FOTO)

Ania Gadea ‘mahnit’ Ronaldinhon (FOTO)

Sport prill 16, 2018 - 13:12

Ish futbollisti i famshëm brazilian, Ronaldinho Gaucho duket se prej kohësh është në një lidhje me modelen Ania Gadea.

Braziliani dhe 27-vjeçarja u fotografuan verën e kaluar së bashku, ndërsa mediet braziliane konfirmojnë se mes çiftit ka tashmë një marrëdhënie të konsoliduar, transmeton SS.

Ndonëse asnjë nga të dy nuk ka folur zyrtarisht për lidhjen, në Brazil pretendojnë se çifti duket në rrugë të mbarë drejt martesës. Ania Gadea është një modele nga Peruja, që u bë e famshme kur pozoi për revistën Play Boy, në moshën 21-vjeçare.

Image

Image

Image

Image

Image