Kjo është agjenda e Përfaqësueses e Kosovës!

Kjo është agjenda e Përfaqësueses e Kosovës!

Sport mars 21, 2018 - 11:49

Përfaqësuesja e Kosovës është grumbulluar sot në Paris, derisa prej nesër do t’i fillojë stërvitjet për dy ndeshjet miqësore kundër Madagaskarit dhe Burkina Fasos, që do t’i zhvillojë më 24, përkatësisht 27 mars. Përzgjedhësi Bernard Challandes në dy ditët e para ka planifikuar stërvitje dy herë në ditë, për ta përgatitur sa më mirë ekipin për këto dy miqësore.

Agjenda e Përfaqësueses së Kosovës

E mërkurë, 21 mars

11:00 – Stërvitja e paradites

16:30 – Stërvitja e pasdites

E enjte, 22 mars

11:00 – Stërvitja e paradites

16:30 – Stërvitja e pasdites

E premte, 23 mars

16:30 – Stërvitje

E shtunë, 24 mars

20:00 – Ndeshja Kosova – Madagaskar

E diel, 25 mars

16:30 – Stërvitje – rigjenerim

E hënë, 26 mars

16:30 – Stërvitje

E martë, 27 mars

18:00 – Ndeshja Kosova – Burkina Faso