Barazim mes Sevillas dhe Manchester Unitedit

Barazim mes Sevillas dhe Manchester Unitedit

Sport shkurt 21, 2018 - 22:35

Sevilla dhe Manchester Unitedi e kanë mbyllur pa gola 0:0 takimin e parë të së tetës së finales në Ligën e Kampionëve, tranmseton zeri.info

Klubi spanjoll pati rastet më të mira në këtë takim, por portieri i mysafirëve David De Gea ishte në super formë dhe nuk lejoi që topi të prekte rrjetën.

Ndeshja kthyese zhvillohet më 13 mars në “Old Trafford”./Zëri