Sazan Memedi kthehet në ring më 10 mars, ndeshet me kikboksierin serb

Sazan Memedi kthehet në ring më 10 mars, ndeshet me kikboksierin serb

Sport shkurt 21, 2018 - 11:37
''Mos më prek n‘Flamur se ta dridhi Trurin!''

Kikboksieri shqiptar, Sazan Memedi, i cili jeton në Zvicër, me 10 mars do të zhvillojë meçin e radhës ndaj serbit Branko Kojic.

Ai do të luftojë për titullin ISKA SM dhe meçi do të zhvillohet në qytetin e Luzernit.