Formacionet zyrtare: Chelsea – Barcelona

Formacionet zyrtare: Chelsea – Barcelona

Sport shkurt 20, 2018 - 19:51

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Barcelona

Chelsea dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45. /Express/ 

Image