Ronaldo: Ky futbollist duhet të largohet nga Real Madrid

Ronaldo: Ky futbollist duhet të largohet nga Real Madrid

Sport shkurt 16, 2018 - 14:00

Cristiano Ronaldo ka problem me mesfushorin Isco dhe kërkon largimin e tij nga Santiago Bernabeu.

Cristiano Ronaldo kundër Iscos.

“Don Balon” shkruan se sulmuesi i Real Madridit ka problem me mesfushorin dhe kërkon largimin e tij nga Santiago Bernabeu.

Isco së fundmi ka konfirmuar të ardhmen e tij te “Los Blancos”, përcjell “lajmi.net”.

Nëse largohet nga klubi, Isco mund të transferohet në Juventus. /Lajmi.net/