Përgjaket derbi më i madh i Serbisë (FOTO/VIDEO)

Përgjaket derbi më i madh i Serbisë (FOTO/VIDEO)

Sport dhjetor 13, 2017 - 21:32

Derbi i madh serb ndërmjet Partizanit te Beogradit dhe Crvena Zvezdës ka përfunduar baras,1:1. 

Mirëpo tifozët si zakonisht e kanë përgjakur edhe këtë derbi me dhunën që e kanë përdorur, raporton Zëri.info 

Image
Image