Goretzka te Arsenali, falas?

Goretzka te Arsenali, falas?

Sport dhjetor 07, 2017 - 14:01

Arsenali është shumë afër arritjes së marrëveshjes me mesfushorin e Schalkes, Leon Goretzka, transmeton zeri.info

Reprezentuesi gjerman ka kontratë me Schalken deri në qershor të vitit të ardhshëm dhe mund të transferohet te Arsenali pa asnjë cent.

Për futbollistin interesim kanë shprehur edhe Juventusi dhe Real Madridi./Zëri