Sinani nënshkruan me Mugla Ormanspor

Sinani nënshkruan me Mugla Ormanspor

Sport nëntor 03, 2016 - 18:28

Basketbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Gazmend Sinani, është transferuar në Turqi shkruan Zëri

Ish-basketbollisti i Sigal Prishtinës dhe së fundi Bashkimit, ka nënshkruar kontratë një-vjeçare me skuadrën turke Mugla Ormanspor shkruan faqja zyrtare e klubit.

Sinani pritet që të premten të prezantohet si lojtarë i Muglas, para mediave turke

Image