Rita Ora lavdëron Dua Lipën, Bebe Rexhën e Ava Maxin
Foto: Zëri

Rita Ora lavdëron Dua Lipën, Bebe Rexhën e Ava Maxin

Showbiz July 11, 2024 - 10:23

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, ka lavdëruar shqiptaret e famshme në New York, në emisionin e yllit Elvis Duran.

Duke folur në emisionin në “iHeart Radio”, e pyetur për shqiptarët, Rita ka thënë se “kjo është një ndër arsyet përse e do New Yorkun”.

Tutje ajo është pyetur për artistet shqiptare dhe ka vënë theksin te tri yjet: Bebe Rexha, Dua Lipa e Ava Max.