Brikenda merr vëmendje me fotografitë mahnitëse në bikini

Brikenda merr vëmendje me fotografitë mahnitëse në bikini

Showbiz July 07, 2024 - 11:07

Brikenda ndërkohë u komentua për një lidhje me Gani Gërminë, por ajo pas daljes nga shtëpia mohoi këtë gjë, duke thënë që ka qenë vetëm një lojë që bëri dyshja.

E njohur për figurën e saj tërheqëse, bukuroshja nga Gjakova mori vëmendjen me figurën e saj seksi edhe gjatë spektaklit, por edhe pas përfundimit të tij.

Aktiviteti i saj i konsiderueshëm në rrjetet sociale përfshinte paraqitje tërheqëse.

Postimet e fundit të saj kanë qenë nga pushimet, duke vënë në dukje stilin e saj të mrekullueshëm.

Imazhet më të fundit që ndau me fansat ishin në bikini dypjesëshe ngjyrë bezhë, duke kombinuar me zinxhirë mbi dekoltenë dhe barkun.

Vëmendja u përqendrua te Brikenda, pas dukjes së saj tërheqëse dhe seksi.

Image

Image

Image

Image

Image