Eva Longoria zbulon se ka lidhje gjaku me divën e Hollywood-it dhe fituesen e “Oscar”

Eva Longoria zbulon se ka lidhje gjaku me divën e Hollywood-it dhe fituesen e “Oscar”

Showbiz July 06, 2024 - 23:29

Eva Longoria zbuloi se ajo dhe fituesja e famshme e “Oscar”, Meryl Streep, e quajnë njëra-tjetrën një pseudonim të lezetshëm. Bëhet fjalë për pseudonimin ‘kushërira’.

Kjo në fakt nuk është asgjë e çuditshme, pasi dy aktoret e njohura në fakt kanë lidhje gjaku.

“Meryl dhe unë jemi kushërira. Të dy morëm një test të ADN-së nga Dr. Gates, i cili tregoi se unë dhe Meryl kemi lidhje. Vite më vonë e pashë atë në një ngjarje dhe shoqja ime më tha të shkoja tek ajo dhe t’i tregoja, ndërsa unë thashë: “Nuk kam ndërmend t’i them Merylit se jemi kushërira. Unë kthehem, dhe Meryl qëndron pas meje!”, tha Eva.

Meqë ra fjala, dy aktoret patën mundësinë të punojnë së bashku në sezonin e katërt të serialit “Only Murders in the Building” dhe kjo, siç thotë ajo, ishte shumë argëtuese.

Eva tregoi gjithashtu sesi ato i drejtoheshin njëra-tjetrës si ‘kushërira’ në xhirime, gjë që e hutoi jo pak pjesën tjetër të skuadrës. 

Image