Kjo është frika që Rihanna ka për Rockyn

Kjo është frika që Rihanna ka për Rockyn

Showbiz June 23, 2024 - 16:05

Rihanna thuhet se është e dëshpëruar për të shpëtuar të dashurin  e saj A$AP Rocky nga burgu.

Për ata që nuk e dinë, reperi amerikan po përballet me gjyqin për armë dhe për këtë arsye Rihanna dëshiron të planifikojë fëmijën e tyre numër tre sa më shpejt të jetë e mundur.

Sipas një informacioni të brendshëm për Life & Style, “Miqtë e saj të ngushtë e dinë se ajo është e tmerruar se mund të ndodhë më e keqja.”

Burimi vazhdoi: “Ajo nuk po lejon që frika se Rocky të burgoset ta ndalojë atë të përpiqet për një fëmijë. Nëse ka ndonjë gjë, ajo dëshiron ta bëjë atë të ndodhë edhe më shumë, sepse do të ketë fëmije”.

“Avokatët e Rocky-t e kanë shtyrë këtë çështje për aq kohë sa munden, por nuk ka asnjë mënyrë për të shmangur një gjyq dhe ai po përballet me perspektivën reale të burgut,” vazhdoi burimi i brendshëm.

“Sado i sigurt që të jetë ai, rëndon shumë në mendjet e tyre dhe ua bën jetën shumë të vështirë”, shtuan ata në përfundim. /oranews