Deputetja kosovare shfaqet me rroba banjo, fokusi tek linjat trupore!

Deputetja kosovare shfaqet me rroba banjo, fokusi tek linjat trupore!

Showbiz June 22, 2024 - 15:29

Aktorja Adriana Matoshi padyshim bën pjesë në listën e personazheve publike që janë super aktivë në mediat sociale.

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje sot ka ndarë një imazh me bikini, ku ajo çfarë rrëmben vëmendje janë format e saj të lakmueshme trupore.

Aktorja 44 vjeçe, nënë e disa fëmijëve, po arrin ta mbajë trupin goxha në formë.

E për të mos e zgjatur shumë, shikojeni foton e mëposhtme dhe gjykojeni vetë!

Image
Image