Blero e Afrona sërish e bëjnë ‘lëmsh’ rrjetin

Blero e Afrona sërish e bëjnë ‘lëmsh’ rrjetin

Showbiz June 22, 2024 - 14:06

ëngëtari shqiptar, Blero Muharremi do të jetë pjesëmarrës në festialin “Alba Festival”.

Lidhur me këtë ai kë bërë dhe një video paralajmëruese.

Ndërkaq ndjekësit e Bleros kanë vënë re se si ish-gruaja e tij, Afron Dika i ka komentuar në këtë video.

Çka bie edhe më shumë në sy, është komenti i Bleros karshi Afronës.

Edhe një herë, dyshja e bëjnë ‘kërsh’ rrjetin.

Image