Lotina poston për herë të parë momentin e ëmbël me Mozzik

Lotina poston për herë të parë momentin e ëmbël me Mozzik

Showbiz June 22, 2024 - 10:34

Lidhja e Mozzik me Lotina Hazirin ka qenë tejet e komentuar kohëve të fundit, prej kur u bë e ditur se mes tyre ka nisur një romancë.

Ndonëse, dyshja respektojnë privatësinë e njëri-tjetrit, e sidomos për të folur për relacionin e tyre, Mozzik konfirmoi së fundmi lidhjen me të, gjatë emisionit Reload, duke potencuar gjithashtu se Lotina ishte gjëja më e mirë që i kishte ndodhur në jetë.

E gjithë vëmendja e shtypit rozë është fokusuar tek relacioni i tyre dhe secilin hap që dyshja bën në rrjetet sociale.

@lotinahaziri

 

ë No Lie - Mozzik