Loredana nuk përmbahet – publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet – publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Showbiz June 17, 2024 - 21:19

Loredana Zefi dhe partneri i saj gjerman, futbollisti Karim Adeyemi, kanë qenë së bashku në Kosovë.

Krahas kësaj, ata kanë shijuar edhe disa ditë pushimi në jug të Shqipërisë.

Reperja me origjinë nga Ferizaj në ndërkohë ka ndarë disa foto të tyre nga pushimet.

Biondja duket se nuk është përmbajtur pasi solli edhe disa prej tyre mjaft intime.

“Dashuri”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Të njëjtit po shijojnë lidhjen prej disa muajsh, duke u komentuar kështu vazhdimisht për çdo lëvizje.

Loredana nga ana tjetër ka një vajzë me reperin Mozzik. 

Image
Image