Ardi dhe Mirdoni e publikojnë këngën “Fustani”

Ardi dhe Mirdoni e publikojnë këngën “Fustani”

Showbiz June 16, 2024 - 11:58

Ish-banorët e Big Brother VIP Kosova 2, Ardi dhe Mirdoni, e kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

Ata sot publikuan këngën “Fustani”, tekstin e të cilës e kanë shkruar vet këngëtar.

Brenda pak minutave të publikimit kënga mori mijëra shikime në kanalin Youtube.