Lojtari më i fortë që Shkodra ka pasur në

Lojtari më i fortë që Shkodra ka pasur në "BBV", Jul Deda përgjigjet i prerë

Showbiz June 15, 2024 - 10:43

Moderatorja Erjola Doçi intervistoi mbrëmjen e kaluar aktorin Jul Dedën në emisionin , Top Arena. Deda u pyet se cili ka qënë lojtari më i fortë Shkodran që ka pasur ndonjëherë Big Brother VIP në të drejta edicionet, dhe përgjigja e tij e prerë ishtë: Jul Deda.

Po ashtu, i pyetur se çfarë do bënte me çmimin nëse do fitonte 100 mijë euro, Juli tha se si fillim ka shkollën e vajzës dhe të tjerat, ‘rrush e kumbulla’.

“Këto pyetjet me ‘nëse’ është pak e vështirë. Si fillim kam shkollën e gocës, pastaj të tjerat rrush e kumbulla”-u shpreh Juli. /oranews