Reagon Tayna: Ia kam lënë drejtësisë dhe Zotit, mjeranët po tregojnë sa të vegjël janë

Reagon Tayna: Ia kam lënë drejtësisë dhe Zotit, mjeranët po tregojnë sa të vegjël janë

Showbiz June 11, 2024 - 11:26

Reperja Tayna ka reaguar pas bllokimit të videoprojektit të saj të ri muzikor “Si ai” nga ish-menaxheri, Rinor Hykolli.

Ajo u ka kërkuar falje dëgjuesve, derisa ka thënë se këtë problem ia ka lënë në dorë “drejtësisë dhe Zotit”.

Tayna e ka quajtur njëanshmërisht Hykollin “një mjeran”, që sipas saj nuk lë rast pa treguar “se sa i vogël është”.

Ajo po ashtu ka thënë se përgjatë karrierës ka punuar në çfarëdo gjendje emocionale e shëndetësore, teksa ka shtuar se dikush tjetër nga “sukseset e saj ka bërë edhe shpi”.

Më poshtë gjeni postimin e plotë të Taynës:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna)