Ilnisa publikon foton me Meritonin: Përgjithmonë dhe përherë

Ilnisa publikon foton me Meritonin: Përgjithmonë dhe përherë

Showbiz June 10, 2024 - 20:23

Ilnisa dhe Meritoni duket se janë më të lumtur se kurrë, duke shijuar tashmë jashtë shtëpisë së Big Brother dashurinë e tyre.

Gazetarja ka publikuar një foto të re me të dashurin e saj, teksa ai e puth në faqe.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan ajo bashkangjitur fotos në Instagram.

Image