Rrëmbeu fitoren e BBVA-së, i kthehet Meritoni: Pse s’e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA-së, i kthehet Meritoni: Pse s’e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Showbiz May 28, 2024 - 23:12

Egla Ceno, fituesja e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania, është shprehur se nuk e kishte menduar kurrë fitoren, për shkak të mentalitetit shqiptar.

Egla: Ishte e pabesueshme, në kokën time ishte e sigurt që në mentalitetin e shoqërisë sonë, unë e dija që isha e pamundur të mbërrija deri në fitore. Kam ndjerë katërfishin e ngarkesës se shihja veten përballë shumë të fortë si Juli dhe Romeo, isha në pikëpyetje në luftë, e dija që e kisha me këta bigun tim. Jam përpjekur fort të jem aty në të gjitha ujërat dhe pellgjet.

Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa?

Egla: Ti je djalë i bukur, i gjatë, i shëndoshë, por nuk ke qenë në llogaritë e mia kurrë.