Me pushime në New York, Beatriks Ramosaj mahnit me fotot me bikini

Me pushime në New York, Beatriks Ramosaj mahnit me fotot me bikini

Showbiz May 23, 2024 - 18:45

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj po shijon Amerikën, duke udhëtuar në Florida, New York, Carolinën e Veriut apo Manhatan. 

Me udhëtimet dhe jetesën atje, nuk kanë munguar as fotot e bukura që poston në Instagram, duke i kushtuar më shumë kohë dhe duke lënë pas projektet muzikore.

Ndër fotot e fundit që kanë marrë edhe shumë vëmendje, janë ato në bregdetin piktorest të Nju Jorkut, e veshur me bikini ngjyrë ‘gurkali’. Duke shijuar perëndimin, në foto bie në pah trupi i saj i tonifikuar dhe më në formë se kurrë.

Në përgjithësi në fotot e saj ajo shfaqet me fustane me ngjyra dhe verorë, duke krijuar kështu një stil unik të saj, të pëlqyer nga shumë ndjekës.

Image

Image

Image

Image

Image