Blerando, Ardi dhe Mirdoni do të vijnë me një projekt muzikor

Blerando, Ardi dhe Mirdoni do të vijnë me një projekt muzikor

Showbiz May 22, 2024 - 18:48

Shoubizit  vendor pritet t’i bashkohet edhe një projekt i ri muzikor.

Bëhet fjalë për një bashkëpunim mes ish-banorëve të BBVK2, Blerandos, Ardit dhe Mirdonit.

Këtë e bënë artistët të ditur me anë të një postimi në Instagram.

“A keni propozime për emrin e këngës?”, ka shkruar Blerando në postimin e tij, derisa shfaqen të tre artistët në ambientet e klipit të tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Blerin Lajci (@blerandoo)