Bashkohen sërish Lumbardhi dhe Kaderi?

Bashkohen sërish Lumbardhi dhe Kaderi?

Showbiz May 13, 2024 - 21:47

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj gjatë kësaj kohe u komentuan për një krisje të raportit të tyre.

Kjo pasi dyshja e Big Brother VIP Kosova 2 hoqën nga lista e ndjekësve njëri-tjetrin.

Fituesi i edicionit të dytë të këtij reality shou madje tha se bukuroshja prizrenase vetë e kërkoi një gjë të tillë.

Image

Ndonëse nuk zgjati edhe aq shumë, ata duket se janë kthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit.

Të njëjtit shihet se kanë filluar të ndiqen në Instagram, aty ku edhe komentohen për çdo gjë.

Theksojmë që romanca e tyre filloi në Big Brother, ku edhe u njohën.

Pritet të shihet nëse do të ketë një reagim nga vetë ata në lidhje me këtë çështje. /telegrafi

Image

Image