Jennifer Lopez mahnit të pranishmit me fustanin joshës nga stilistja kosovare, Diana Qerimi

Jennifer Lopez mahnit të pranishmit me fustanin joshës nga stilistja kosovare, Diana Qerimi

Showbiz May 06, 2024 - 15:13

Artistja me famë botërore Jennifer Lopez u pa me një fustan të mrekullueshëm në darkën e “Pre Met Gala”, i stiluar nga stilistja Kosovare Diana Qerimi.

Jennifer Lopez shërben të zezën klasike me një fustan pa rripa me një pjesë Bling, të cilin duket se e ka stiluar Diana Qerimi, stilistja nga Kosova.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DIANA QERIMI (@diana.qerimi)

Diana shfaq pamjet e fustanit të Lopezit në faqen e saj në Instagram e që mesa duket artistja nuk kishte publikuar pamjet e fustanit në rrjetet e saj sociale.

Jennifer Lopez ishte tashmë në detyrën e bashkëkryetares elegante në darkën "Pre Met Gala", e mbajtur së fundmi dhe e organizuar nga Anna Wintour. /Zëri

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image