Katy Perry magjepsës me një fustan elegant, ndërsa merr pjesë në eventin e sezonit të 22-të të American Idol

Katy Perry magjepsës me një fustan elegant, ndërsa merr pjesë në eventin e sezonit të 22-të të American Idol

Showbiz April 23, 2024 - 23:32

Katy Perry bëri një shfaqje magjepsëse të hënën, teksa mori pjesë në eventin Top 10 të sezonit të 22-të të American Idol në The Aster në Los Angeles.

Krijuesi i hitit “Dark Horse”, 39 vjeçe, mahnit me një fustan të kuqe të errët pa mëngë me një korse lëkure që lidhet me lidhëse në pjesën e pasme dhe një fund të gjatë.

Fustani elegant përmbante një të çarë të mprehtë në pjesën e përparme dhe ajo e aksesoi pamjen me doreza të ngjashme deri në bërryl.

Perryt iu bashkuan “bashkë-gjyqtarë”t e saj Lionel Richie dhe Luke Bryan si dhe prezantuesi i American Idol Ryan Seacrest.

Image