Princi Willam bën daljen e parë publike që nga njoftimi i princeshës Kate për kancerin

Princi Willam bën daljen e parë publike që nga njoftimi i princeshës Kate për kancerin

Showbiz April 12, 2024 - 10:29

Princi William dhe djali i tij i madh, Princi George u panë për herë të parë në publik që nga njoftimi i Princeshës Kate se vuan nga kanceri.

Princi William së bashku me djalin e tij kishte zgjedhur ta shihnin ndeshjen e Aston Villas në Villa Park në Birmingham, shkruan The Independent.

George mbante një shall të Aston Villas, ndërsa dyshja festuan fitoren 2-1 të klubit kundër Lille në ndeshjen e parë të çerekfinales së Europa Conference League.

Image

Në mars, Princesha e Uellsit, Kate, zbuloi se po i nënshtrohej trajtimit për kancer me në një video-mesazh emocional pas muajsh spekulimesh për shëndetin e saj. /klankosova