Mbulohet Gresa Hoti? Publikon imazhe me shami gjatë vizitës në një xhami në Abu Dhabi

Mbulohet Gresa Hoti? Publikon imazhe me shami gjatë vizitës në një xhami në Abu Dhabi

Showbiz April 02, 2024 - 23:44

Modelja e njohur dhe ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Gresë Hoti , ka vizituar Emiratet e Bashkuara Arabe, gjegjësisht Abu Dhabin.

Ajo gjithashtu ka vizituar Xhaminë e Madhe Sheikh Zayed në Abu Dhabi, dhe ashtu siç e do zakoni fetar ajo ka vendosur shaminë gjatë vizitës në shami.

Kjo është hera e parë që e shohim Gresën “të mbuluar me shami”.

Vizitën ajo nuk e bëri e vetme, pasi siç duket ka qenë nën shoqërinë e të afërmve të saj.

“Ju dhuroftë ky Ramazan qetësi në mendje dhe në zemër”, ka shkruar ajo në postimin e saj në Instagram.

Modelja dhe ish-banorja e BBVK-s, nuk është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe mundohet të ruajë privatësinë e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gresa Hoti (@gres.hoti)