Debat i ashpër i Meritonit me Erjola Doçin në BBVA: Pse më përmende djalin

Debat i ashpër i Meritonit me Erjola Doçin në BBVA: Pse më përmende djalin

Showbiz February 27, 2024 - 23:47

Erjola Doci dhe Meriton Mjekiqi patën një debat të ashpër gjatë këtyre ditëve.

I gjithë ky nisi pasi prezantuesi u prek kur në një moment moderatorja ia përmendi djalin.

“Po përdor fëmijën tim, nuk e di ku është qëllimi i saj. Po del keq”, u shpreh ai.

Erjola në ndërkohë gjatë spektaklit tha: “Nuk përdora, as nuk cenova fëmijën e askujt. Nuk pat asgjë tendencioze. A i je i vetëdijshëm që këtë gjest e sheh edhe djali yt”.

Në klipin që iu prezantua, dyshja kishin kaluar në ofendime të rënda me njëri-tjetrin.

Doci gjithashtu theksoi se nuk po e njeh më dhe se është tjetërsuar, jo siç e njihte jashtë.

Në këtë spektakël ndryshe pati debate të shumta ndërmjet konkurrentëve. /telegrafi