Romeo ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Showbiz February 21, 2024 - 08:41

Graciano Tagani është njëri nga banorët që u eliminua nga Big Brother VIP Albania 3.

Mes një nominimi të fortë, valltari shqiptar ka lënë garën dhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

E njëri nga personazhet me të cilët pati debate të mëdha ishte Romeo Veshaj.

Ky i fundit ironizoi me daljen e Gracianos pasi në darkën e tyre pas spektaklit tha se po ngre një dolli për të.

“Një dolli për Gracianon. E mbajtëm fjalën vëlla, nesër të vjen valixhja”, ka thënë ai.

Edhe në spektaklin e fundit pati një sërë ngjarjesh në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

U hap edhe një ‘Kuti Pandore’, ku Sara Gjordeni çoi në nominim të gjithë djemtë e shtëpisë.