Banorja e “Big Brother Albania” në lidhje dashurie me këngëtarin e njohur Azet?

Banorja e “Big Brother Albania” në lidhje dashurie me këngëtarin e njohur Azet?

Showbiz February 11, 2024 - 19:18
Lajmet e fundit nga showbizi vendor dhe ndërkombëtar

Banorja e edicionit të tretë të ‘Big Brother Vip Albania’, Erjola Doçi është njëra ndër banoret më të komentuara të këtij edicioni për shkak të debateve të shumta me banorët e shtëpisë.

Burime për Iconstyle kanë zbuluar se Erjola Doçi është në një lidhje me reperin e njohur kosovar, Azet.

Në një video të publikuar, shihet dyshja krahë njëri-tjetrit.

Erjola gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme deri tani ka qenë shumë diskrete sa i takon jetës private, madje shumë pak kemi mësuar edhe për familjen e saj.

Nuk dihet sesa kohë kanë që janë në një lidhje, por nga sa shohim në video dyshja duken shumë të lumtur krahë njëri-tjetrit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)