Vëllai i Meritonit refuzon të shfaqet në studio me vëllanë e Ilnisës, nuk pajtohet me lidhjen e tyre?

Vëllai i Meritonit refuzon të shfaqet në studio me vëllanë e Ilnisës, nuk pajtohet me lidhjen e tyre?

Showbiz February 11, 2024 - 18:19

Në ‘Fan Club’ me Enxhi Nasufin diskutohen ngjarjet që ndodhin brenda Big Brother VIP Albania 3.

E në këtë studio sot (e diel) i pranishëm ka qenë edhe vëllai i gazetares Ilnisa Agolli.

Ishte paraparë po ashtu të vinte edhe vëllai i Meriton Mjekiqit, i cili e surprizoi në spektaklin e kaluar në shtëpi.

Por, duket ta ketë refuzuar për shkak të të ftuarve të tjerë, pasi edhe në shtëpi nuk donte të takonte asnjë tjetër, përveç Meritonit.

Familja e tij duket se nuk janë dakord për raportin e krijuar mes Meritonit dhe Ilnisës.

Ai edhe kur u pyet nga Ledion Liço nuk është se bëri ndonjë deklaratë.

Pritet të shihet se si do të vijojë marrëdhënia e tyre ditëve në vijim. /Telegrafi