Santiana e puth Bucin të zhveshur mbi 107 herë gjatë lojës së puthjeve në BBVK

Santiana e puth Bucin të zhveshur mbi 107 herë gjatë lojës së puthjeve në BBVK

Showbiz December 07, 2023 - 10:58

Banorët e Big Brother VIP Kosova u sfiduan në një lojë shumë interesante – lojën e puthjeve.

Edona u bë kryefjala e momentit duke u vënë në qendër të sfidës, pasi i dhuroi një puthje të ëmbël Azemit, 58-vjeçar, duke e caktuar kështu si objektiv të saj në lojë.

Në anën tjetër, Kaderi nuk ngurroi të hyjë në garë, duke zgjedhur si partner Lumbardhin, 60-vjeçar, për një sfidë puthjesh që doli të ishte fitimtare.

Përballja e Edonës dhe Azemit u zbeht në krahasim me triumfin e Kaderit dhe Lumbardhit, të cilët demonstruan një shfaqje të përkryer në këtë lojë pikante të dashurisë dhe shoqërimit.

Mirëpo, loja nuk mbaroi aty. Santiana gjithashtu mori pjesë duke i dhuruar puthje Bucit, me numrin e çuditshëm 107, dhe kështu vendosi standardin e lartë për lojën.

Ata u përballën me Alba dhe Blerandon, të cilin e përcaktoi me numrin 87. Ky duel rezultoi me një tjetër triumf për Santianën dhe Bucin, të cilët dëshmuan se kur vjen puna te puthjet, ata janë një kombinim i pakapshëm.

Ndërsa loja e puthjeve vazhdon të jetë një traditë loje në shumë kultura, në “Big Brother VIP Kosova” ajo u kthye në një burim të papritur argëtimi dhe ndërveprimit, duke sjellë ndjesi të qeshura dhe ngrohtësie në shtëpi.

Kjo sfidë e lehtë, por e mbushur me emocione, do të mbahet mend si një nga momentet më të ëmbla të kësaj edicioni, ku puthjet u bënë monedha e të qeshurit dhe simpative në mes banorëve të shtëpisë së famshme.