“British Fashion Awards 2023”, Rita Ora me një fustan të zi me thumba argjendi në shpinë

“British Fashion Awards 2023”, Rita Ora me një fustan të zi me thumba argjendi në shpinë

Showbiz December 05, 2023 - 10:53

Ajo është e njohur për zgjedhjet e saj të modës dhe veshjet e guximshme.

Megjithatë, Rita Ora e çoi atë në një nivel krejtësisht të ri pasi ajo bëri një pamje tërheqëse për çmimet e modës britanike në “Royal Albert Hall” në Londër të hënën.

Këngëtarja, 33 vjeçe, e shndërroi veten në një pjesë të njeriut, pjesërisht në zvarranik, teksa mbante disa thumba argjendi të çuditshme dinosauri në shpinë, shkruan DailyMail.

Image

Ndërsa kamerat zmadhonin aksesorin e çuditshëm, Rita u sigurua që të kthente këndin e saj për t’u siguruar që shpina e saj të shfaqej.

Eleganca e saj kishte bërë qartë një punë të jashtëzakonshme, pasi thumbat dukej se rriteshin nga lëkura e saj, duke filluar nga gurët e çmuar më të vegjël deri te thumbat e rritur deri në shpinë.

Image

Rita mahniti fansat teksa pjesa e përparme e veshjes sugjeroi që ajo kishte veshur një fustan të thjeshtë të zi të gjatë në dysheme.

Ylli preu një figurë të sofistikuar në fustanin e stilit që i ngjitej në mënyrë perfekte, duke nxjerrë në pah linjat e saj të lakmueshme.

Image

Fustani është pjesë e koleksionit të Ritës me dyqanin ‘Primark’.

Fustani me edicionin e kufizuar do të jetë i disponueshëm për t’u blerë nga nesër për 50 funte (58 euro), ndërsa të gjitha të ardhurat do t’i dhurohen për bamirësi “Bast Cancer Now”.

Duke folur për fustanin ajo tha: “Ky dizajn do të thotë shumë për mua, jo vetëm sepse ka emrin tim në të, por sepse të gjitha të ardhurat nga fustani do të mbështesin kancerin e gjirit tani, një kauzë që mbështet njerëz si mamaja ime që kanë luftuan me aq guxim dhe mbijetuan përmes betejave të tyre me kancerin e gjirit.” /Telegrafi

 

Image

Image