Martohet aktorja e njohur turke, pamje nga dasma

Martohet aktorja e njohur turke, pamje nga dasma

Showbiz December 03, 2023 - 23:46

Aktorja turke, Alina Boz i ka dhënë fund beqarisë.

Alina u martua me regjisorin Umut Evirgen në një ceremoni të thjeshtë të mbajtur në anijen “Halas” me pjesëmarrjen e miqve të ngushtë dhe familjarëve të çiftit.

Aktorja shkëlqeu në fustanin e bardhë të nusërisë, teksa shfaqej e lumtur pranë personit të zemrës së saj.

Pamjet nga dasma e çiftit i gjeni më poshtë.

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Umut Evirgen (@evirgenumut)