Një tjetër banor që falet në Big Brother VIP Kosova 2? [video]

Një tjetër banor që falet në Big Brother VIP Kosova 2? [video]

Showbiz December 03, 2023 - 18:03

Monika Salihu dhe Shqipe Hysenaj u tha se janë dy nga banoret që kryejnë rite fetare në shtëpinë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP.

Ish-konkurrentja në një rrëfim zbuloi edhe arsyen që e çoi drejt kësaj rruge, e cila kishte të bënte me familjen, gjegjësisht të vëllanë.

Monika derisa ishte në shtëpi shprehu dëshirën që të mos publikohej momenti i faljes, ndonëse kishin një ambient të veçantë për këtë.

Pas tyre, i përkushtuar ndaj fesë islame duket se është edhe banori tjetër, këngëtari Blerando.

Në një video që ka qarkulluar së fundmi me Santianën në TikTok, ai u ankua se kishte probleme me hundë.

Megjithëse nuk tha direkt bukuroshja nga Gjakova, ajo bëri disa gjeste që lënë të nënkuptohet se kjo po i ndodh për shkak të abdesit.

“Jo jo”, ka qenë përgjigja e Blerandos, duke treguar se kjo nuk është arsyeja.

@zona.roze #blerando #blerandobigbrother #muslim #viral #fyyyyyyyyyyyyyyyy #dhezipahiri ë original sound - Zona Rozë